Підготовка до нормативів IPO

підготовка собак до IPO в Одесі

Мрієте перемагати у спортивних змаганнях та підтвердити кваліфікацію свого улюбленого собаки? Кінологічний центр Kinolog втілить ваші бажання в життя. Ми пропонуємо дресирування вихованців за програмою IPO.

Результат: ваш службовий собака повністю керований і готовий до роботи. У будь-якій, навіть самій стресовій ситуації.

Що означає норматив IPO та які у нього цілі

IPO – нормативний міжнародний тест, який передбачає випробування службових собак. Слід розуміти, що користувальницькі (службові) – це узагальнена назва, що позначають групи порід, що не належать до мисливських. Найбільш підходящою та універсальною породою для IPO, як і раніше, вважається німецька вівчарка. За словами досвідчених кінологів, це основний собака, який демонструє безстрашність і готовність до роботи, незалежно від зовнішніх обставин (наприклад, погодних умов).

Важливо відрізняти IPO від шутцхунду. Це не синоніми. Стандарти IPO дійсно розроблені на базі шутцхунд – спортивної німецької системи дресирування, але не є їхньою копією.

IPO складається з трьох рівнів: IPO-1 (найлегший), IPO-2 (середній за складністю), IPO-3 (найважчий). При цьому IPO-1 вважається тестовим для собаки, тоді як IPO-3 – професійним спортом. Кожен етап поділяється на 3 розділи: слідову роботу, слухняність та захист. При цьому вихованець допускається до кожного нового рівня лише після здачі попереднього. Рівень зараховується, якщо собака змогла набрати мінімум 70 балів зі 100 можливих.

Виходячи з цього, основна мета нормативу IPO – перевірка та виявлення якостей, які притаманні кожному користувальницькому собаці.

IPO – суворо регламентований норматив, де немає потурань чи відступів від правил. Це чесний іспит, який важко скласти, але воно того варте.

Зверніть увагу: службові собаки допускаються до розведення лише після здачі IPO.

Висновок: підготовка до IPO є складною і трудомісткою і для провідника, і для улюбленця, і для кінолога. Як і будь-яка дресирування вимагає і грошових витрат, і енергії. Але успішне складання нормативу IPO – завершальний етап проведеної роботи з підготовки і собаки, і провідника. Наявність свідоцтва про норматив офіційно підтверджує відповідність вашого вихованця міжнародним стандартам. Основний результат – вибір найкращих собак із найкращих. Тих, яких можна розводити. Тих, хто впорається із тиском сучасного суспільства. І тих, хто справді стане ідеальним членом сім’ї.

Зверніть увагу: до здачі IPO допускаються собаки, які раніше захистили BH (Begleithund) – керований міський собака. Це ще один міжнародний стандарт, мета якого виявити здатність вихованця адаптуватися до нових умов, не властивих для неї, швидкості реакції на ті чи інші фактори, ступеня стресостійкості.

підготовка собак до сдачі IPO

Де підготуватися до здачі нормативу в Одесі

Кінологічний центр Kinolog підготує вашого собаку до IPO. Наші професійні кінологи:

  1. Допоможуть вам створити гармонійні стосунки з вихованцем.
  2. Навчать вас грамотно керувати псом, без тиску та жорстких методів.
  3. Дадуть розуміння життєвої мети вихованцю і зроблять його щасливим від тих дій, що він виконує. Пес буде радий працювати та захищати власника та членів сім’ї. І він відчуватиме щастя від свого життя. А це найголовніше — задоволений, а не заляканий собака, готовий до будь-яких складнощів.
  4. Підопічний стане розумним, сміливим і стійким до стресів.

Дресирування собак на здачу нормативу IPO у кінологічному центрі Kinolog – сміливі рішення, яскраві досягнення та фантастичний досвід, що дозволяє вам відкрити нові грані життя з вашим улюбленцем та займати з ним призові місця. Для отримання детальної консультації зателефонуйте: +38 (098) 646 79 60. Знаходимося за адресою: Одеса, вул. Транспортне 10.

Ще Кінолог надає багато курсів з навчання собак, таких як дресирування собак на слід, слухняність, захист та інші.

Чекаємо на вас відразу з вашими улюбленими вихованцями. Вам сподобається – ми обіцяємо.

Залишити заявку

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону і ми обов'язково зв'яжемося з вами протягом робочого дня.

    Натискаючи на кнопку «Надіслати», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

    Останні статті