Дресирування собак будь-яких порід в Одесі

Дрессировка собак в Одессе - Кинолог

Дресирування собак в Одесі – результативний метод навчання без насильства. Схема проста: вихованець не підкоряється чужій волі, а сам хоче виконати команду та прийняти спосіб життя свого власника. Виховання проводиться на психологічному, а не фізичному рівні, що робить собаку щасливою, а не наляканою.

Домашнє дресирування собак не приносить якісних результатів, тому що власник часто не знає, як саме з нею поводитися. Виконання команд через підвищений тон господаря або виключно за ласощі робить улюбленця вразливим, але не розкриває його талантів. Можливі наслідки домашнього виховання без розуміння, як це робити:

 1. Прояв агресії. Вихованець може гавкати на інших і навіть намагатися напасти першим. Нестриманість може бути спрямована в тому числі і на дітей, що унеможливлює подальше спільне проживання.
 2. Непереносимість самотності. Собака псує речі у квартирі без свого господаря.
 3. Неможливість нормальних прогулянок. Це саме та ситуація, коли пес вигулює власника, а не навпаки.
 4. Повний ігнор вимог господаря. Собака робить що хоче, не зважаючи на команди.

Результат: власник, який не впорався з вихованням вихованця, у кращому разі віддає його в добрі руки чи притулок, а в гіршому – просто залишає на вулиці. У зв’язку з цим виховання улюбленців необхідно проводити з професійними кінологами. Суть роботи цих фахівців проста і ніяк не спрямована на підпорядкування собаки, як здається з першого погляду. Кінолог співпрацює з власником вихованця, вказуючи йому на його особисті помилки у комунікації та побудові взаємодії. Можна сказати, що фахівець «дресує» саме господаря, а не пса.

Кінологічний центр «Kinolog» проводить курси дресирування собак в Одесі, які допомагають власникам порозумітися зі своїми вихованцями і виростити з них справжніх героїв. Такими, як бачите їх ви.

Як формується ціна на дресирування собак?

Вартість програми дресирування розраховується нашим менеджером індивідуально, оскільки залежить від декількох факторів:

 • вибраної програми;
 • місця проведення занять (на нашій або вашій території);
 • загальна тривалість курсу;
 • типу занять (індивідуальні/групові).

Ціни на дресирування собак: З усіх питань можна зателефонувати за номером: +38 (098) 646 79 60.

Ціни на дресирування в Одесі

Тип заняття Ціна (грн.)
Базові навички (індивідуально) від 350
Захистне дресирування (індивідуально) від 500

Увага: ми радимо у будь-якому випадку починати саме з індивідуальних занять. За цей час кінолог зможе приділити всю свою увагу вам і вашому вихованцю, що допоможе більш ефективно визначити початкові слабкі місця і результативно їх пропрацювати. Надалі можна переходити на групові лекції як частина курсу. В цьому випадку, вихованець опиниться в складніших умовах. Це підвищить його рівень та допоможе зробити емоційно стабільним та стійким.

Запишіться на індивідуальне заняття зараз: +38 (098) 646 79 60

Наші курси з дресирування

Дресирування тварин схоже на виховання дітей – тут навіть діють ті ж правила.

Так, навчання цуценят набагато легше, ніж дорослих собак. Вони, як маленькі дітки, лише починають пізнавати світ, у ході відбувається формування характеру, ставлення до життя та взаєморозуміння з господарем.

Трирічний вік – вік соціальної зрілості, коли думка собаки вже сформовано. Це можна порівняти з 25-річчям у людини: він уже закінчив вищий навчальний заклад, знайшов свою нішу в житті і має певні цінності. Дорослого собаку, особливо забраного з вуличних умов, складно дресирувати. Налагодити соціальний контакт із таким вихованцем легше, ніж виховати з нього службово-розшукову.

Проте професіоналізм кінолога у 95% випадків визначає результативність дресирування, незалежно від віку тварини. Умовний рефлекс виробляється саме при багаторазовому повторенні, тому якщо фахівець разом із господарем терпляче і наполегливо вчать вихованця певному способу життя, рано чи пізно спроби перетворяться на успіх.

Кінологічним центром «Kinolog» пропонуються:

 1. Корекція поведінки. Даний курс необхідний для собак, які демонструють небажану поведінку: агресивні, не слухають команд, справляють потребу в будинку, виявляють своє лідерство (наприклад, займають місце на дивані), крадуть їжу зі столу, псують майно або мають фобії (яскраве світло, ветеринарна клініка , гучний звук). Зоопсихологи визначать ланцюжок подій на підставі опису ситуації власника (наприклад, дитяча травма, коли собака виявилася викинутою, може призвести до рефлекторної реакції захищатися першою, причому неважливо в якій ситуації). Це допоможе відкоригувати існуючі погані звички та прищепити нові, добрі.
 2. Дресирування в зооготелі. На період навчання вихованець проживає в нашому готелі. Варіант особливо зручний для тих, хто змушений на якийсь час залишити улюбленця, але хоче отримати з цього користь.
 3. Курс «Послух». Це дресирування собак для початківців, метою якої є щеплення базисні принципи поведінки. Без проходження занять цієї програми подальше навчання немає сенсу. Знання, закладені під час цих занять, допоможуть цуценяті адаптуватися до умов певного способу життя, прийняти їх і зрештою визнати господаря беззастережним ватажком зграї.
 4. Курс “Захист”. Вірний охоронець, який зможе постояти за господаря у будь-якій ситуації – справжня мрія кожного. Наші кінологи зроблять вашого пса саме таким. Визначимо цілі, розпишемо програму та виховуємо собаку в бійцівському дусі, але ніжним до вас.
 5. Курс «Слід». Розшукові собаки цінуються та дуже затребувані. Під час занять вихованцю прищеплюють необхідні навички та риси характеру, такі необхідні для цієї професії. Наприклад, безстрашність, миттєву реакцію на команди та яскраво виражений інстинкт здобувача.

Записатися на уроки з дресирування собак в Одесі можна за номером: +38 (098) 646 79 60

Особливості дресирування різних порід собак

Дрессировка собак любых пород - Кинолог

Дресирування поділяється на два великі етапи:

 1. Підготовчий («Послух»). Цей крок вивчають усі собаки.
 2. Основний. Дресура, необхідна для виконання певних завдань та розвитку специфічних рис характеру, властивих певній породі.

Собаки-компаньйони. Це поводирі, опікуни і навіть няньки для дітей. Вони весь час поспішають на допомогу, готові кидатися у вогонь і воду, аби врятувати людину. Навіть якщо доведеться пожертвувати життям. Найкращими представниками є золотисті ретрівери, амстаффи, мопси, сенбернари та водолази (ньюфаундленди). Їх відрізняє надмірна доброта, чуттєве та любляче серце. Цих собак не вчать на курсах «Захист», їм більше підійде «Послух».

Службові собаки. Відмінні сторожа, які мають складну психіку, яку дуже легко порушити в дитинстві. Однак при правильному вихованні вихованець любитиме навіть дітей. Їх дресирують для захисту, але без прищеплення агресії.

Мисливські. У цих собак дуже сильні інстинкти, з якими потрібно правильно працювати, спрямовувати у потрібне русло.

А також існують інші фактори – темперамент, психіка собаки – які впливають на те, як проходитиме дресирування, якими методами і скільки займе часу. Докладніше читайте в нашій статті – Особливості дресирування собак.

Наші кінологи оберуть для вас правильний курс навчання та допоможуть вам зробити вихованця вашої мрії.

Дресирування собак в Одесі у кінологічному центрі «Kinolog» – результативність, яку ви так шукаєте!

Залишити заявку

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону і ми обов'язково зв'яжемося з вами протягом робочого дня.

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

  Останні статті