ЯК ПОЧАТИ ДРЕСУВАННЯ ВАШОГО СОБАКИ?

Звертайтеся до нашого центру дресирування та виховання собак. Ветеринарія та грумінг, готель для собак та дресирування, як у групі, так і індивідуально, у готелі або з інструктором. У будь-якому випадку ми забезпечимо максимально можливий необхідний результат. Ми робили це багато років для багатьох, зробимо це для вас сьогодні.

Наш головний принцип роботи – повага до собаки. Наші курси дресирування собак в Одесі так само як і в інших наших центрах керується гуманістичними засадами побудови взаємин із вихованцями. Адже вони такі самі, як і ми. Так само відчувають біль та несправедливість.

Безконфліктність початкових стадій навчання, заснована на глибоких знаннях звичок ваших тварин, дозволить мінімізувати необхідні прийоми примусу на остаточних етапах виховання.

Дресирування та виживання собак в Одесі - KINOLOG

Позитив, щастя спілкування, різноманітність вражень, відпочинок від стомлюючої повсякденності, а також безліч корисних умінь – все це вам подарує ваш вихованець, що пройшов нашу школу дресирування собак. Ми віддаємо всі свої сили та енергію роботі, оскільки ми знаємо – ми робимо світ кращим!