Вигул собак: ціни на послуги

вигул собак в Одесі

Прогулянки – невід’ємна частина життя будь-якого собаки. При нестачі фізичних навантажень вихованець страждає і почувається некомфортно. Власнику важливо розуміти і забезпечити вихованця тим, чого він дуже потребує.

Але що робити за браку часу або життєвих обставин, що не дозволяють провести якісний час з хвостатим?

Звернутися до кінологічного центру «Kinolog». Ми надаємо послуги вигулу собак в Одесі з гарантією якості – вихованець не втече і отримає достатню фізичну активність. Результат – щасливі хвостатий і задоволений господар.

вигулювання собаки

Важливість прогулянок у житті собак

Достатня фізична активність необхідна будь-якому собаці. За відсутності прогулянок та соціалізації у вихованця неминуче виникають проблеми зі здоров’ям.

Недостатнє навантаження позначається насамперед на опорно-руховому апараті: страждають суглоби та хребет. Серцево-судинна система, яка не отримує необхідної кількості кисню, також дає збій.

Якщо собака переважно сидить під замком, виникають психологічні проблеми. Вона відчуває гостру самотність і нестачу спілкування. Надлишок накопиченої енергії проявляється у неадекватній поведінці вихованця: псування меблів, справлення потреби в будинку, агресивний стан.

Для попередження розвитку такого сценарію достатньо вигуляти собаку. Але не раз, а регулярно.

Постійні прогулянки на свіжому повітрі, спілкування з господарем та іншими собаками, зміна обстановки та необхідні ігри – запорука доброго самопочуття та спокійної, прийнятної поведінки.

Схема роботи в кінологічному центрі «Kinolog»

 1. Ви нам дзвоніть за номером:
  +38 (098) 646 79 60 або залишаєте заявку на нашому сайті.
 2. Ви спілкуєтеся з нашим спеціалістом. Він уточнить деталі – від клички вихованця до його звичок.
 3. Ми підбираємо для вас ідеального вигульника.
 4. Працівник приїжджає в обумовлений час і вигулює собаку.
 5. Ми надаємо обов’язкову звітність – GPS-карту маршруту та фотографії улюбленця під час прогулянки.

Ми любимо собак. Усією душею та серцем. І обов’язково подбаємо про вашого друга на найвищому рівні. Прямо як про свою дитину. Довіртеся нам, і ви не пошкодуєте.

послуги вигулу собак

FAQ

Ви просто забезпечуєте прогулянку?

Ні. Кінологічний центр «Kinolog» пропонує широкий спектр послуг. Наприклад, вигулювання собаки з дресируванням або корекцією поведінки. Наш девіз: «Проведення часу з користю». Ми не просто вигулюємо собаку, ми її ще й навчаємо.

Чому я маю вам вірити?

Винятково професійні вигульники, які пройшли навчання і склали іспити нашим кінологам. За нашою статистикою, лише 1 із 20 допускається до вашого улюбленця. На вигули із проблемними вихованцями чи потенційно небезпечними породами приїжджають кінологи. Ми точно знаємо як упоратися з вашим улюбленцем. Будьте впевнені.

Моя собака не втече з повідця?

Ні. Ми гарантуємо безпеку прогулянок. У рюкзаку наших вигульників надійне екіпірування (страхаючий нашийник і 2 повідці, що прикріплюються до пояса співробітника).

Чи є умови для замовлення вигулу?

Так. Єдине, що ми вимагаємо – надання медичного витягу від ветеринарного лікаря. Собака повинен бути щеплений і оброблений від паразитів. Така вимога була введена з метою забезпечення безпеки наших працівників.

Скільки коштує вигул собаки?

Ціна на послугу індивідуальна та розраховується залежно від пакета.

Час вигулу Додаткові фактори Ціна
40 хвилин Від 100 грн
40 хвилин + корекція поведінки (соціалізація, усунення агресії, навчання від шкідливих звичок, наприклад, якщо вихованець тягне повідець) Від 200 грн
40 хвилин + активне фізичне навантаження (біг, гра, вейтпулінг – коли собака тягне вантаж) Від 150 грн
40 хвилин + дресирування (слухняність) Від 200 грн

Додаткові послуги: миття лап (+50 грн), годування (+20 грн).

Що робити, якщо мені потрібно виїхати, а собаку залишити нема з ким?

Ми рекомендуємо залишати вихованця у нас на перетримці, тому що він не може довго перебувати сам.

Собака вимагає уваги та регулярного спілкування, а не лише миску їжі та своєчасного вигулу. У нашому готелі при кінологічному центрі ми подаруємо їй потрібне кохання та забезпечимо всім необхідним: від щоденних прогулянок до дресирування і навіть грумінгу та хендлінгу.

Залишити заявку

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону і ми обов'язково зв'яжемося з вами протягом робочого дня.

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

  Останні статті