Про нас

Наша команда

Ми команда професіоналів, об’єднаних спільною метою. Кожен із нас вирішує питання, в яких розбирається найкраще. Для цього ми постійно вдосконалюємо свої навички, щоб бути найкращими та бути корисними людям. Ці якості, персональний досвід кожного учасника команди та злагоджена робота дозволяє нам надавати послуги у сфері собаківництва на найвищому рівні.

Наша мета

Наше головне завдання – вивести собаківництво в Україні на новий, сучасний рівень. Зробити його доступним, зрозумілим та цікавим. зруйнувати міфи у цій сфері та дати людям потрібну інформацію, яку ми збираємо по всьому світу! Упевнені, що світ стане трішки добрішим, коли кожен розумітиме собаку, знатиме як побудувати міцні партнерські відносини з чотирилапими друзями та спілкуватися з ними однією мовою, отримуючи від цього задоволення.

Як ми працюємо

Багаторічний досвід практичної роботи з собаками різних порід та вікових груп дозволяє виконати будь-яку роботу, від побутового виховання цуценя до підготовки собак до здачі складних нормативів. Наші клієнти довіряють нам своїх собак, від йорків до мастифів — і залишаються задоволеними завдяки індивідуальному підходу, правильному плануванню занять і, найголовніше, результату!

Команда «KINOLOG»:
Ми навчимо знаходити спільну мову із собакою!

Залишити заявку

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону і ми обов'язково зв'яжемося з вами протягом робочого дня.

    Натискаючи на кнопку «Надіслати», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

    Останні статті