Курси послуху собак

Собака – перша тварина, приручена людиною, яка стала домашньою. Одомашнення псів відбулося приблизно 26 000 років тому. Але, незважаючи на довгу дружбу, вихованець потребує виховання. Кінологічний центр «Kinolog» знає як зробити так, щоб улюблений собака жив відповідно до вашого стилю життя, а не навпаки.

Психологія собак або чому курси послуху дуже важливі

Психологія собаки відрізняється від людей. Це безкорисливі істоти, які не знають матеріального і живуть заради одного – дарувати щастя своєму господарю та іншим членам сім’ї. Фахівці стверджують: якщо підтримувати ці мотиви з раннього дитинства вихованця, ви будете щасливі разом все життя.

Але водночас зоопсихологи попереджають: собаки – зграйні тварини. Це інстинкти, закладені у поведінку від природи, що диктують дії вихованця. Зграя – група тварин, що належать до одного виду, де діють свої закони та поняття. У будь-якої такої одиниці існує ватажок – найсильніший і здатний відповідати за життя інших. У зв’язку з тим, що собаки були одомашнені, їх життя змінилися, але інстинкти залишилися колишніми. Так, пес сприймає свою сім’ю за зграю, навіть якщо там немає його родичів.

Якщо собака розуміє, що ніхто з членів сім’ї не може взяти на себе функції ватажка, вона намагатиметься зайняти це місце самостійно. Виявляється це можливою появою агресії, тотальною непослухом, ігноруванням наказів господаря. Згодом собака стає повністю неконтрольованим і живе виключно за своїми законами, незважаючи на реакцію своїх оточуючих. Якщо господар спочатку не припинив тривожні дзвіночки і навіть підкорявся їм, початковий курс дресирування собаки не має сенсу. І тут проводиться корекція поведінки.

Вирішення ситуації єдине – господареві необхідно стати беззаперечним ватажком в очах собаки, дати їй розуміння своєї авторитетності. Проте робити це необхідно з любов’ю, без прояву мінімальної агресії. Для консультації сертифікованого кінолога – звертайтесь за телефоном: +38 (098) 646 79 60

Домашнє дресирування чи професійні кінологи? За та проти

Курси послуху для собак - Кінолог

Домашній загальний курс слухняності собак може принести свої плоди. Але лише так стверджують власники вихованців, а не кінологи. Домогтися повного слухняності та взаєморозуміння з собакою можна тільки в тому випадку, коли господар має сильний характер і гарні знання в психології свого вихованця. Власники своїх хвостатих думають, що кінологи не зацікавлені навчити та займаються дресируванням виключно заради фінансової вигоди. На їхню думку, чужа людина не здатна займатися собакою з любов’ю, тому безглуздо витрачати час на такі тренування. У свою чергу, досвідчені собаківники та дресирувальники стверджують: домашнє тренування собаки на послух не дасть необхідного результату. Господар з незнання може навчати вихованця неправильно, не систематично, підкріплюючи небажану поведінку собаки.
Власникам тварин слід розуміти: досвідчені кінологи під час занять можуть взагалі не торкатися тварини. Більше того, по суті вони працюють не з вихованцем, а з його господарем. І це не говорить про відсутність любові до своєї справи, це говорить про те, що перед вами стоїть профі. Схема проста. Початківці собаківники, які бажають мати вдома слухняного вихованця, роблять помилку – віддають улюбленця на виховання іншій людині, не будучи на заняттях. Наприклад, через свою зайнятість або інші обставини. Цуценя навчається, уважно слухає кінолога та з радістю виконує команди. Проте вдома, коли господар намагається зробити те саме, вихованець «розслаблюється» і перестає виявляти послух.

Кінологи пояснюють: чітка і навіть чудова робота собаки в присутності її дресирувальника пояснюється тим, що він його поважає і сприймає за ватажка. Почувши м’який голос господаря і побачивши його колишню поведінку, щеня знову намагається посісти домінантне місце.

Висновок: початковий курс дресирування собаки повинен проводитися вчасно професійним кінологом і лише у присутності господаря.

Общий курс дрессировки в Одессе

Як відбуваються заняття в кінологічному центрі «Kinolog»?

Кінологічний центр «Кінолог» в Одесі працює за головним принципом: «Собака – це друг, а не об’єкт для підпорядкування». Професійні кінологи, які постійно підвищують кваліфікацію, вчать цуценят у строгості, але в коханні.

Курс дресирування собак «Послух» складається з трьох послідовних етапів:

  1. Навчання. Заняття лише у звичній для цуценя обстановці та лише в ігровій формі. Відбувається первинне накопичення інформації, коли вихованець розуміє «Що це» та «Навіщо це потрібно?». Собаки – дуже розумні тварини, здатні побудувати причинно-наслідковий зв’язок, чому їх навчає кінолог у рамках курсу.
  2. Практика. Закріплення вивченого матеріалу: команди ускладнюються (наприклад, при виконанні наказу «До мене» вихованцю необхідно не тільки підійти, а й сісти поряд з лівою ногою), підвищення витривалості та витримки.
  3. Адаптація. Заняття проводяться в незвичних для вихованця умовах – на вулиці та у групах інших собак. Це дозволяє улюбленцеві навчитися швидко реагувати на ситуацію, привчитися адекватно поводитись в умовах присутності зовнішніх дратівливих факторів (гучні звуки, чужі люди, інші собаки).

Тривалість одного заняття залежить від кожного конкретного випадку. Тим не менш, рекомендується займатися близько однієї години за один раз. Базові навички поведінки собаки визначають її подальшу долю. У глибокому розумінні, базис – це не знання команд «До мене» чи «Не можна», а повне порозуміння власника з вихованцем. Тільки так можна побудувати довгострокові відносини, де пануватиме щастя та любов.

Навчіть свого улюбленого цуценя. Почніть розмовляти з ним єдиною, зручною для вас обома мовами. Зателефонуйте нам: +38 (098) 646 79 60

Залишити заявку

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону і ми обов'язково зв'яжемося з вами протягом робочого дня.

    Натискаючи на кнопку «Надіслати», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

    Останні статті