Як привчити собаку гадити вдома?

Ось таке кумедне питання задають собачники-початківці. Чому кумедний, коли паркет чи ламінат, чи інша цінна підлога гине? Тому що собака, як і будь-яка жива істота писає і какає і «привчити» її від цього, звичайно, не вдасться.
Как отучить собаку гадить и писать в доме

Питання в тому – як врятувати паркет?

Цуценя не може, через неповний розвиток своїх органів, терпіти довго. Спробуйте самі і одразу запишете у фашисти того, хто запропонує вам потерпіти довше за ваш термін. Тим більше, собачі малюки. Не можуть вони дочекатися, поки ви повернетесь із роботи. І вони не винні. Приятель якось написав:

 • Прийшов додому, а там таке!!!
 • Вирішив спокійно подихати,
 • Щоб рукою, що не здригнулася
 • Вчити мерзотників, де їм бити.
 • Трохи мордами потикав,
 • І ганчіркою поганяв,
 • Щоб кожен зрозумів, хто владика,
 • Щоб до свого владики прислухався!
 • Щоб поважав порядок у домі,
 • Щоб екологію берег!
 • Ех немає важче роботи крім,
 • Як просто всемогутній бог.

Хай мають поважати. А як домогтися, як привчити цуценя писати в будинку і навіть, про страх, в цьому будинку какать?

Як правильно карати собаку

Як же потрібно правильно покарати собаку, за те, що собака гадить у квартирі? – Запитує собачник-початківець.

Адже як було сказано вище, щеня не винне в тому, що воно жива істота і, як все живе, виділяє продукти життєдіяльності. Тому карати не можна!

Головний теоретик дресирування “Управління поведінкою” Скиннер стверджує, що покарання не припиняє небажане поведінка, а лише видозмінює. Покараєте за купу на килимі – купа переміститься на ваше крісло, покараєте за крісло – чекайте на тахті.

Бідне цуценя буде турбуватися і залишати мітки на ваших туфлях та килимах. А ви ще й почнете звинувачувати його у діях «на зло». Заставши його, коли він стане гадити в недозволеному місці (на вашу думку в недозволеному, а по правді тому, що терпіння скінчилося), ви на нього наорете, а він з переляку випустить з себе все там, де його застали. Ось таке «на зло».

Не вміють собаки – «на зло».

Тому запам’ятаємо. Цуценя покакає і пописає після їжі та пиття хвилин через п’ять – десять.

Как отучить щенка писать в доме ?

Що ж робити, щоб собаки не гинули в будинку?

 1. Винесіть його на чисту траву після їжі або пиття і проблема з часом вирішиться.
 2. Якщо ви не хочете виводити цуценя до закінчення карантину, застеліть частину підлоги лінолеумом і залиште на цьому лінолеумі простору ганчірку. Потримайте цуценя після їжі.
 3. Пограйте з ним: рух активізує кишечник.

Ганчірку не варто дуже вже випрати. Невеликий запах повинен зберегтися і тоді щеня зможе пізнати її самостійно. Щеня, що звикло до ганчірки, знайде її і біля дверей, а потім і на вулиці. Ви, звичайно, її дбайливо перемістите, коли звичка закріпиться.

Так ваше цуценя привчиться справляти свою потребу на вулиці.

Уважність та частий вигул. А що ви думали? Завели собаку – дбайте.

Що робити з дорослим собакою?

Але якщо ви виховали собаку і проблеми почалися у дорослої, вихованої тварини, то ви, як собачник, що вже склався, розумієте: потрібно звернутися до ветеринара. І вигул, вигул і ще раз вигул, щоб вашому вихованцю було комфортно. Вихованець-то чистоплотний і він буде в депресії, якщо йому не вдаватиметься влаштувати собі туалет на вулиці.

Ще раз повторимо.

Для цуценя після годування – рухливі ігри. Уважно стежимо. І як тільки цуценя захвилюється і приготується, допоможемо йому зробити ЦЕ на вулиці на травиці або вдома на ганчірочці, яку після встановлення звички винесемо туди, куди вважаємо за потрібне.

Для вже вихованого собаки – ветеринар та вигул. І вашого собаку не доведеться знову привчати до туалету на вулиці.

Запитання та коментарі
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*