Зоогостиниця для собак

Перетримка собак в одесі

Зооготель для собак в Одесі «KINOLOG» при кінологічному розпліднику та ветеринарній клініці допомагає кожному господареві, якому потрібно залишити собачку на перетримку. Ми пропонуємо:

 1. Зручні клітини в опалювальних приміщеннях. Бокси дуже просторі, собаки зможуть поспати у будь-якій зручній позі, навіть на спинці.
 2. Просторий майданчик для вигулу, закритий з усіх боків. Це унеможливлює втечу вихованця.
 3. Грамотне сплановане харчування. Вихованця годуємо або вашою їжею, або своєю.
 4. Фото та відео фіксацію. Перетримка собаки на час відпустки або інших непередбачених ситуацій не доставить вам стресу, адже ви завжди зможете його побачити та розуміти реальну картину того, що відбувається. (Так, ми знаємо, що для вас розлука з вихованцем також стрес!).

Однак, обов’язковою умовою для прийому собаки в наш готель є наявність медичної книжки і карта всіх щеплень. Ми любимо всіх тварин, але ми відповідаємо за здоров’я кожного нашого клієнта. У зв’язку з цим ми не можемо дозволити собі брати тварину без підтвердження задовільного стану здоров’я.

ЦІНИ НА ПЕРЕДЕРЖКУ СОБАК В ОДЕСІ

Умови Ціна
Пансіон без дресирування від 250 грн/добу
1 місяць у пансіоні з дресируванням від 8100 грн/місяць
3 місяці в пансіоні з дресируванням від 21 600 грн
6 місяців у пансіоні з дресируванням від 24 300 грн
Дрібні породи з дресируванням від 5400 грн/місяць
Великі собаки з дресируванням від 6450 грн/місяць

Ціни дані без урахування ветсупроводу та вартості кормів. Уточнюйте про знижки та програму лояльності у менеджера або провідного кінолога!

Переваги утримання собак у зооготелю:

 • Рівень стресу для вихованця ми зводимо до мінімуму
 • Вихованець швидко адаптується до нових умов життя
 • Смачно і правильно харчуватиметься
 • Жити в окремому приміщенні або вольєрі
 • Набуде фізичної форми
 • Навчиться новим командам (при перетримці з дресируванням)
 • Ми приберемо негативну поведінку (див. Корекція поведінки)

Перетримка собак у зооготельні KINOLOG - Одеса

Де залишити собаку на перетримку в Одесі?

Готель для собак KINOLOG – професійна перетримка тварин, що відтворює домашні традиції для домашніх улюбленців. У нас собаки не тільки відпочивають, багато гуляють, добре почуваються, але й можуть проводити час з користю. Для максимального комфорту та користі для собаки, ми також пропонуємо:

 1. Регулярні фізичні навантаження роблять вихованця щасливим, тим більше це не дає занудьгувати і почуватися сумно. Комплекс вправ підбирається нашим спеціалістом залежно від його поточної фізичної форми, що покращить показники або, навпаки, допоможе реабілітуватися (наприклад після отриманих травм).
 2. Дресирування собак із перетримкою. Вихованець не просто живе в комфортних умовах, а й вчиться слухняності або, навпаки, якомусь спеціалізованому розділу. Фахівці закладу проводять діагностику поведінки, а також наявні навички у підопічного, після чого проводять заняття.
 3. Грумінг – професійний догляд, який необхідний кожному собаці, особливо виставковому. Купуємо, пострижемо, обріжемо кігтики, почистимо вушка і навіть зробимо зачіску (кому надається можливим).
 4. Хендлінг. Поки господар відпочиває, ми ґрунтовно підготуємо його вихованця до виставки.

Перетримка собак в Одесі у «Kinolog» – більше, ніж просто проведений час. Тварини живуть повноцінним життям: не просто харчуються і чекають на господаря, але відчувають наше кохання, друзів поруч і навчаються чогось нового. Кожен день. І щохвилини.

Залишити заявку

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону і ми обов'язково зв'яжемося з вами протягом робочого дня.

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

  Останні статті