Корекція поведінки у собак

Неадекватна поведінка собаки – часта труднощі власників, які не знають, що робити в цій ситуації. Серйозна проблема, що потребує негайного втручання, часто ігнорується господарями.

Кінологічний центр «Kinolog» хоче попередити цю ситуацію і закликає кожного власника, який щиро любить свою тварину, вчасно звертатися за допомогою. Грамотно проведена нами корекція поведінки собаки за обов’язкової присутності господаря поверне у ваш будинок спокій, мир і любов.

Що таке корекція поведінки?

Корекція – термін, що означає виправлення недоліків. Це комплекс заходів, спрямований на зміну поведінкових та викорінення шкідливих звичок, відновлення фізичної та соціальної активностей.

Корекція поведінки у собак в Одесі

Причини неправильної поведінки собаки

Цуценя – маленька дитина, яка тільки починає вивчати навколишній світ. У ранньому віці вихованець досліджує межі дозволеного: що можна робити, а що категорично заборонено. Психологія цуценя можна порівняти з психологією дитини: якщо мені це дозволяють, то я можу це робити. Перенавчити в пізньому віці набуті звички у дитинстві складно, а іноді просто неможливо.

Неграмотні дії власника формують подальшу поведінку вихованця. Якщо господар ставиться до пустощів щеняти як до тимчасового явища, він отримає проблеми. Спроби малюка справити потребу в недозволеному місці або погризти диван повинні відразу припинятися. Будьте впевнені: якщо цуценяті безперешкодно дозволити зробити це один раз, він продовжуватиме чинити так знову.

Крім того, важливо розуміти: собаки – зграйні тварини. У процесі еволюції пси були приручені, та його життєві установки не змінилися. Улюбленці сприймають свою сім’ю як зграю. За ієрархією у будь-якій такій одиниці є ватажок. Якщо собака думає, що головний відсутній, він займатиме його місце.

Корекція неправильного поведінки у собаки

Таким чином, основним фактором некоректної поведінки тварини у ранньому дитинстві. Неправильні дії господаря, допущені у щенячому віці, обов’язково позначаться у дорослому. Спроби змінити ситуації за допомогою жорстокого поводження не дадуть результатів, а лише призведуть до більш агресивного стану вихованця, який виборює вакантне місце ватажка. І боротиметься він до останнього. Якщо вчасно та грамотно не пояснити вихованцю його справжнє місце у домі.

Висновок: Проблемна поведінка собаки з’являється внаслідок порушення її комунікації з власником. У деяких випадках господарі вимагають від пса неможливого через його породу, що також породжує агресію. Так, улюбленець не отримує необхідного – це призводить до цілковитого незадоволення життям. Наприклад, власник, що веде активний спосіб життя, купив ньюфаундленд – спокійного і бажаючого бути компаньйоном. Невідповідність темпераментів обумовлює таку ситуацію: задоволений господар даватиме своєму вихованцю надмірні фізичні навантаження, що для нього невластиве. І навіть така добра порода як ньюфаундленд не поводитиметься адекватно.

+38 (098) 646 79 60

Прояв некоректної поведінки у собак

Корекція поведінки необхідна, коли собака перейшла межі розумного. Визначити це легко – якщо ви згодні хоча б з одним із нижченаведених пунктів, негайно звертайтеся за допомогою до фахівця. Самостійно ви не зможете впоратися.

Прояви неприємної поведінки у собак:

 • Агресія, спрямована на господаря та членів сім’ї (наприклад, якщо вихованець гарчить, коли ви намагаєтеся взяти миску або помити лапи після прогулянки).
 • Явний прояв лідерства, що означає неприйняття вас як ватажка (спить на дивані, займає місце на кріслі).
 • Некомфортні прогулянки – вихованець тягне повідець.
 • Псування майна (гризе диван, ламає меблі, наводить безлад).
 • Жебрак або злодійство.
 • Повне ігнорування контакту
 • Присутність фобій (страх гучних звуків, інших собак, погодних умов).

Погана поведінка у собаки-корекція

Порушення поведінкових функцій собаки – серйозна ситуація, яка потребує втручання професійного зоопсихолога-кінолога. Це спеціально підготовлений фахівець, який глибоко розуміє психологію вихованця та вміє нею грамотно керувати.

Неадекватну поведінку собаки можна порівняти із шкідливою звичкою людини. Так, наприклад, що довше курить чоловік, то складніше кинути. Більш того, він ще більше потребуватиме дози нікотину, що призводить до збільшення кількості викурених сигарет. Порівняння підтверджує: якщо власник ігнорує проблему з вірою, що вона пройде сама по собі, то собака стає ще більш неконтрольованою. У деяких випадках фахівці відзначають агресивну поведінку вихованця, яка несе пряму загрозу для життя власника та інших членів сім’ї. У таких ситуаціях ветеринари рекомендують приспати тварину, оскільки корекція може не допомогти.

Єдиний вихід із ситуації – швидко вживати заходів. Виходячи з психології вихованців, господареві необхідно зробити єдину річ – довести, що лідер у будинку він. І в жодному разі не його улюблений хвостатий.

Завдання собачого психолога – глибоко проаналізувати поведінку собаки, знайти справжні причини тих чи інших реакцій, створити причинно-наслідкові ланцюжки та розробити комплекс заходів, які допомагають виправити нинішнє становище.

Переваги корекції поведінки у кінологічному центрі «Kinolog»

Кінологічний центр «Kinolog» в Одесі пропонує грамотну корекцію, яку проводять професійні кінологи. Фахівці знають собачу психологію від А до Я, що дозволяє спроектувати першопричину та усунути її. Ми не застосовуємо жорстких методів, що посилюють ситуацію, і працюємо насамперед із власником вихованця.

Девіз дуже простий і саме він допоміг нам врятувати тисячі тварин – лише гуманні методи та уроки лише з присутністю господаря. Ми як психологи вчимо обох тому самому мові. Тільки гармонія у відносинах допоможе досягти бажаних результатів.

Корекція поведінки дорослих собак та цуценят у кінологічному центрі «Kinolog» – індивідуальна програма навчання, що допомагає ефективно усунути недоліки дій вихованця та навчитися власнику керувати його вчинками.

Зрозумійте, як керувати своїм собакою прямо зараз. Виховайте свого улюбленця в потрібному вам руслі. Залишайте заявку і з вами зв’яжеться спеціаліст: +38 (098) 646 79 60

Залишити заявку

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону і ми обов'язково зв'яжемося з вами протягом робочого дня.

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», я даю згоду на обробку моїх персональних даних

  Останні статті